Štěňátka plemene Španělský vodní pes rostou jako z vody

Štěňátka Vrhu A narozená 30. ledna 2023 jsou jsou všechna zdravá, přibýrají na váze a krásně nám rostou... jako z vody, a přitom je to z maminčina tolik výživného mléka.

   

Štěňátka na fotkách mají okolo týdne věku, postupně už přivykají na pravidelnější režim kojení a nechávají tím pádem mámu Klotyldu trochu vydechnout. Ta má alespoň chvíli na to se venku proběhnout, prohnat druhou fenku Elvíru, pomazlit se s námi, asistovat nám při práci, nabaštit se a pak už se Klotylda vrací do psího brlohu umístěného v našem obyváku, kde na ni čeká 6 hladových krků. Tady se už máma dává všanc malým strávníkům a jejich lačným tlamičkám. 

   

Proto, že má naše máma obrovské vydání energie a živin, stále jí minimálně dvakrát denně podáváme domácí slepičí vývar z našich slepiček chovaných welfare a krmených taktéž přirozenou stravou. Díky B.A.R.F. stravě jí můžeme dopřát přímo to co potřebuje a má ráda. Vysokou spotřebu vápníku pokryje navýšená dávka zkrmovaných kostí, které si Klotylda moc rád chroupe. A aby měla psí máma i štěňátka opravdu vše, dáváme si záležet na pestrosti a různorodosti jak zkrmovaných druhů masa a kostí tak i příloh a doplňků. 

   

Čím více toho psí máma vykojí a štěnda rostou, tím více toho taky mamka zbaští. Proto jí příjde vhod, že stále dodržujeme režim odpoledních a nočních svačinek. 

Jen pro vaši představu:

4. den po narození štěňátka važila v průměru 450 - 470 gramů. Pár dnů nato, přesně tedy 8. den, už štěňátka váží od 800 do 850 gramů. I proto  Klotyldě věnujeme veškerou naši pozornost a dopřáváme jí vše, co potřebuje. A štěňátkům se krásně daří.

Některá štěňátka jsou ještě k dispozici, v případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky na +420 775 955 025 nebo emailem na info@canem-aqua-hispanica.com.

Chcete sledovat jak Vaše štěňátko roste? Sledujte náš Instagram a Facebook, kde denně najdete nová videa a fotky.

                                Odkaz na instagramový účet naší CHS @canem_aqua-hispanica     Facebookový účet naší Chovatelské stanice Canem Aqua Hispanica